Online lekáreň ServusPlus Vám pomôže prežiť jeseň v zdraví.

Máme tu jeseň a s ňou aj zvýšené riziko ohrozenia nášho zdravia. Vplyv na to majú viaceré faktory z ktorých asi najväčšími sú chladnejšie dni a noci, zvýšený výskyt chorých ľudí v našom okolí ako aj to, že ťažšie vnímame ponuré chladné rána a doobedia (aj keď táto jeseň je výnimkou). Asi každý lekár, či lekárnik Vám odporučí aby ste sa o svoje zdravie postarali ešte pred tým, ako na vás choroba zaútočí. Nazývame to prevencia. A najlepšou prevenciou je podľa mnohých odborníkov posilnenie imunitného systému, pretože práve silný imunitný systém nás chráni pred zdravotnými rizikami, ktoré na nás v tomto období číhajú z každého rohu.Podpora imunity

Či už je to nachladnutie, chrípka, zápaly hrdla, alebo plný nos, včasnou starostlivosťou o imunitný systém viete týmto ťažkostiam v predstihu zabrániť. Váš imunitný systém je predsa presne na toto určený. Na podporu imunity je v dnešnej dobe veľa prípravkov, niektoré dobré, iné sú zase len marketingová bublina. Mnoho odborníkov odporúča prípravok Imunogluhan. Imunoglukan bol vytvorený tak, aby prispieval k správnemu fungovaniu imunitného systému. Aktívne zložky prípravku Imunoglukan zároveň znižujú vyčerpanie a únavu a prispievajú k ochrane buniek pred oxidačným stresom.

Imunoglukan

Imunoglukan P4H je jedinečný výživový doplnok, ktorý je určený na dlhodobé užívanie. Imunoglukan® je vysoko purifikovaná prírodná látka, komplex biologicky aktívnych polysacharidov, získavaný izoláciou z hlivy ustricovitej. Okrem tejto zložky sa v prípravku Imunoglukan nachádza aj vitamín C. A ako všetci určite vieme, vitamín C tak isto prispieva k posilneniu obranyschopnosti nášho organizmu. A to je presne to, čo počas jesene pre svoje telo potrebujeme. Preto neváhajte, a využite jedinečnú ponuku online lekárne ServusPlus, pretože len teraz na jeseň sme si pre svojich zákazníkov pripravili Imunoglukan P4H 100mg, 60 tabletové balenie za bezkonkurenčnú cenu 14,98 €. Poponáhľajte sa, pretože táto skvelá akcia nebude trvať na veky. Imunoglukan za túto skvelú cenu kúpite tu.
Tešíme sa na Váš nákup a do videnia pri ďaľšom z našich blogov.

Team online lekárne ServusPlus.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *