Online Lekáreň ServusPlus.sk

Online lekáreň ServusPlus

online lekaren servusplusje nová online lekáreň, ktorá sa špecializuje hlavne na predaj liekov (voľnopredajných), predaj zdravotníckych pomôcok a v neposlednej rade aj predaj kozmetiky online. Online lekáreň ServusPlus má naozaj širokú ponuku liekov a doplnkov za skvelé ceny a preto si dovoľujem tvrdiť, že uspokojíme aj tých najnáročnejších zákazníkov. Pozývame Vás preto prezrieť si ponuku našich produktov a veríme, že si vyberiete. Utvrdzuje nás v tom rozrastajúca základňa spokojných zákazníkov a ich opakujúce sa návštevy, nákupy a využitie našich extra služieb. Staňte sa našimi zákazníkmi aj Vy a my spravíme všetko pre Vašu spokojnosť. Osobný prístup ku každému z Vás je v online lekárni ServusPlus absolútnou samozrejmosťou. A samozrejmosťou je aj to, že online lekáreň ServusPlus ponúka extra služby, o ktorých si prečítate nižšie.

Online Lekáreň ServusPlus Extra Služby


Odborné poradenstvo

Online lekáreň servus plus však ide ešte o krok ďalej a ponúka pre svojich zákazníkov naozaj špičkové služby z ktorých stojí za zmienku živá poradňa, kde sa môžete s našim magistrom poradiť, alebo nechať si odporučiť produkt, ktorý je pre Váš zdravotný stav vhodný. Náš skúsený magister našim zákazníkom s radosťou poskytne cenné infomácie cez rôzne komunikačné kanály. Jednou s možností, ako sa s lekárnikom spojiť je telefonicky. Takto môžete urobiť na telefónom čísle, ktoré nájdete v sekcii kontakt. Ďaľšou možnosťou, ako sa s lekárnikom spojiť je možnosť zaslania správy formou emailu a to na adresu ivanmartvon@servusplus.sk. Lekárnik Vám aj na túto formu komunikácie zareaguje promptne počas otváracích hodín. Online lekáreň má otváracie hodiny od pondelka do piatku 9:00 – 19:00. Poslednou, medzi zákazníkmi však najobľúbenejšou metódou ako sa spojiť s našim lekárnikom je online chat cez chatovacie okienko v pravom dolnom rohu stránky.

Bezplatný rozvoz po Bratislavskom kraji

Ďaľšou, mnohými zákazníkmi oceňovanou službou lekárne ServusPlus, je možnosť bezplatného rozvozu objednaných produktov po Bratislavskom kraji. Áno, čítate správne. Rozhodli sme sa poskytnúť našim zákazníkom bezplatný rozvoz liekov, zdravotných pomôcok, kozmetiky a ostatných produktov z online lekárne ServusPlus po Bratislavskom kraji a to úplne zadarmo. Robíme to preto, aby sme sa priblížili svojim zákazníkom a ponúkli im to pohodlie, že na tovar objednaný v online lekárni nemusia čakať, a zároveň nemusia mať extra výdavky spojené s dopravou. Náš kuriér je v uliciach hlavného mesta v pracovné dni od 9:00 do 19:00 a s radosťou Vám privezie objednaný tovar až domov, či do práce vo vopred dohodnutom čase. Táto služba je rovnako ako online poradňa medzi našimi zákazníkmi veľmi obľúbená, a radi ju využívajú pravideľne.

Možnosť osobného vyzdvinutia

Online lekáreň ServusPlus ponúka svojim zákazníkom možnosť si lieky osobne vyzdvihnúť v priestoroch lekárne v centre Bratislavy na Dunajskej ulici číslo 58. Na tejto adrese si môžete vyzdvihnúť tovar osobne počas otváracích hodín, ktoré sú každý pracovný deň od 9:00 do 19:00. Tešíme sa na Váš nákup a Vašu návštevu. K ďaľším výhodám patrí osobný prístup, promptné vybavenie zásielok, možnosť objednať aj tovar, ktorý nie je zalistovaný v eshope a mnoho iného. Sme veľmi flexibilný. Skúste nás. 🙂 Ako vidíte, online lekáreň ServusPlus ponúka naozaj veľa. Staňte sa preto zákazníkom lekárne ServusPlus a užívajte si nespočené množstvo výhod a šetrite pri tom svoju peňaženku. Naše ceny Vám s tým pomôžu. Zdravie je predsa prvoradé.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *