V Lekárni Servus Plus veríme, že každý zákazník je v prvom rade človek, ktorý k nám prichádza s cieľom zlepšiť svoje zdravie. Či už potrebuje pomoc pri riešení zdravotných problémov, alebo sa aktívne zaujíma o možnosti preventívnej starostlivosti o svoje zdravie, my vieme, že každý náš zákazník potrebuje individuálny prístup a odborné poradenstvo skúseného farmaceuta.

Našim hlavným cieľom je preto pochopiť potreby zákazníka, pomôcť mu vybrať si správny liek či produkt z doplnkového sortimentu, a poradiť mu ako správne tento tovar užívať tak, aby dosiahol svoj cieľ – zlepšenie zdravia.

Ústretový a individuálny prístup k zákazníkovi nás viedol k vytvoreniu internetovej Lekárne Servus Plus, prostredníctvom ktorej možeme zákazníkom poskytnúť ďalšie výhody ako je možnosť šetriť čas pri nákupe lekárenského a doplnkového sortimentu a možnosť mať rýchly a jednoduchý prístup k informáciám a odbornému poradenstvu so skúsenými farmaceutmi.

Sortiment voľnopredajných liekov, zdravotníckych pomôcok, výživových doplnkov a kozmetiky, ktorý doručujeme  prostredníctvom zásielkového výdaja Internetovej Lekárne Servus Plus je rovnakej kvality ako sortiment, ktorý nájdete v našej domovskej Lekárni Servus Plus na Dunajskej ulici 58 v Bratislave. Zákazníkom ponúkame len originálne produkty, ktoré pochádzajú od oficiálnych distribútorov a dovozcov na Slovensko.

Objednávky zásielkového výdaja expeduje a balí odborný personál lekárne.V rámci Bratislavy garantujeme rozvoz objednaného tovaru zdarma v pracovných dňoch od 09.00-18.00hod.

Pri objednávke do 14.30hod je v rámci Bratislavy zásielka doručená v ten istý deň.

Pokiaľ sa potrebujete poradiť, radi Vám odpovieme na Vaše otázky:

napíšte nám e-mail: martvov@servusplus.sk

zavolajte nám: 0907 592 029

alebo využite nás Live chat vpravo dole na tejto stránke.

Služba poradenstva je dostupná v pracovných dňoch od 09.00-19.00hod.